Осушувач повітря для дому 22,5 Вт 800 мл 22х13,5х13,5 см Портативні осушувачі повітря
Осушувач повітря працює за технологією Пельтьє, тобто умовно тихо, тому не завдає клопоту домочадцям — особливо підійде там, де є діти, сон яких часто буває чуйним. Осушувач не заважатиме вашій повсякденній діяльності або роботі. Він може без проблем ходити всю ніч і не порушить його сон, а навпаки поліпшить його якість.

Місткість осушника становить 800 мл. Цього вистачить на 60 годин роботи! Завдяки цьому вам не доведеться час від часу виливати воду. Осушувач легко можна залишити вдома більш ніж на два дні! Пристрій має цікавий і сучасний дизайн, легко впишеться в будь-який інтер'єр. Додатковою перевагою пристрою є автоматичне вимкнення після заповнення бака.

Параметры:
- колір: білий;
- матеріал: АБС + алюміній +АС + ПВХ;
- ефективність: 330 мл/добу;
- місткість резервуара для води: 800 мл;
- напруга: 100-240 В;
- джерело живлення: 9 В;
- потужність: 22,5 Вт;
- автоматичне вимкнення після наповнення бака: є;
- режим роботи: на основі системи Пельтьє;
- знімна задня решітка;
- знімний резервуар для води;
- знімна кришка резервуара для води;
- розміри: 22/13,5/13,5 см;
- довжина кабелю: 1,45 м;
- вага: 0,919 кг;
- вага паковання: 1,309 кг.



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 22.5 Вт |
| Продуктивність осушення | 330 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 0.8 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 895 ₴









