Ваги електронні для ваги людини до 180 кг 300 мм x 300 мм Електронні ваги для зважування людини підлогові
Точність вимірів забезпечується чотирма тензодатчиками. Ваги оснащені високоякісним світлодіодним дисплеєм.

Завдяки цьому показання відрізняються високою контрастністю та винятковою чіткістю. Цифри, немов вигравірувані на чорній поверхні, підсвічуються.

Параметри
- Вантажопідйомність: 180 кг
- Градуювання: 100 г
- Одиниці виміру: кг, фунт
- світлодіодний дисплей
- Висококонтрастний дисплей
- Поверхня зважування: 300 мм x 300 мм
- Платформа із загартованого скла: 6 мм
- Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
- Автоматичне відключення
- Нековзні ніжки
- Живлення: батарейки 3x 1,5 В (AAA) - у комплекті
- Колір: сріблястий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 1.54 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴







