Ваги електронні для ваги людини до 180 кг 28 x 28 см Електронні ваги для зважування людини підлогові
Висококонтрастний світлодіодний дисплей забезпечує чіткі показання, що легко читаються. Ваги також оснащені функцією автоматичного увімкнення/вимкнення, індикатором навантаження та індикатором низького заряду батареї для зручності та безпеки.

Платформа із загартованого скла товщиною 6 мм та вагова поверхня розміром 28 x 28 см забезпечують міцність та стійкість. Завдяки технології Bluetooth 4.2 ваги підключаються до смартфону бездротового зв'язку, забезпечуючи швидку і безперебійну передачу даних.
Основні параметри:
- Маса
- ІМТ
- Жир в організмі (у%)
- Вміст води (в %)
- М'язова маса
- Кісткова маса
Розширені параметри:
- Рівень вісцерального жиру (%)
- Рівень білка
- Метаболічний вік
- Жирова маса
- Індекс жиру в організмі
- Індекс ожиріння
- Ідеальна вага
- Контроль за масою тіла
- Суха маса тіла
- BMR (базальний рівень метаболізму)
- Тип статури
- Результати та тенденції

Параметри
- 18 параметрів у додатку:
- - основні параметри:
- вага, ІМТ, жир (у %), вміст води (частка у %), м'язова маса, обсяг кісток
- - Розширені параметри:
- обсяг вісцерального жиру (в %), кількість білка, метаболічний вік, жирова маса, відсоток вмісту жиру в організмі, індекс ожиріння, ідеальна вага, контроль ваги, безжирова маса, BMR, тип статури, результати та тенденції
- Додаток Tuya Smart забезпечує:
- - необмежену пам'ять вимірів
- - кожен обліковий запис може містити до 10 користувачів
- - довгострокову підтримку програмного забезпечення
- Висококонтрастний світлодіодний дисплей
- Вантажопідйомність: 180 кг
- Розподіл: 100 г/0,22 фунта
- Одиниці виміру: кг/фунт/ст:фунт
- Платформа із загартованого скла завтовшки 6 мм
- Розмір платформи: 28x28см
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Індикація навантаження/низького заряду батареї
- Bluetooth: 4.2
- Живлення: 3 батареї по 1,5 В (ААА) (у комплекті)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴










