
Ваги електронні для ваги людини до 180 кг 28 x 28 см Електронні ваги для зважування людини підлогові
1 995 ₴
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0233
Ваги електронні для ваги людини до 180 кг 28 x 28 см Електронні ваги для зважування людини підлогові
12 параметрів здоров'я: відстежуйте основні дані (вага, ІМТ, вміст жиру в організмі, вміст води, м'язову масу, кісткову масу), а також розширені показники, такі як вісцеральний жир, рівень білка, метаболічний вік, BMR та багато іншого.

Додаток FitGo: необмежена пам'ять для вимірювань, підтримка до 8 користувачів на обліковий запис та довгострокова підтримка програмного забезпечення. Реєстрація не потрібна, що робить налаштування швидкою та простою.
Світлодіодний дисплей: Висока контрастність забезпечує чітку читаність навіть при слабкому освітленні.
Точний тензодатчик: виготовлений з марганцевої сталі, забезпечує точність вимірювання до 100 г/0,2 фунта.
Максимальна вантажопідйомність: витримує навантаження до 180 кг, що робить його придатним для широкого кола користувачів.

Параметри
- 12 параметрів у додатку:
- - основні параметри:
- вага, ІМТ, жир (у %), вміст води (частка у %), м'язова маса, обсяг кісток
- - Розширені параметри:
- об'єм вісцерального жиру (в %), кількість білка, вік тіла, ступінь ожиріння, цільова вага, контроль ваги, безжирова маса тіла, BMR, графіки
- Додаток FitGo забезпечує:
- - необмежену пам'ять вимірів
- - максимум 8 користувачів на кожен обліковий запис
- - довгострокову підтримку програмного забезпечення
- - не вимагає реєстрації
- Висококонтрастний світлодіодний дисплей
- Точний датчик із марганцевої сталі
- Вантажопідйомність: 180 кг
- Розподіл: 100 г/0,2 фунта
- Одиниці виміру: кг/фунт
- Платформа із загартованого скла завтовшки 6 мм
- Прихований світлодіодний екран, чіткий дисплей та спеціальне покриття ITO (без металевих елементів) надають однорідного, привабливого вигляду.
- Поверхня зважування: 28 x 28 см
- Розміри пристрою: 28 см (ширина) x 28 см (глибина) x 2,5 см (висота)
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Індикація навантаження/низького заряду батареї
- Живлення: 4 батареї по 1,5 В (ААА) (у комплекті)

| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1.56 кг |
- Ціна: 1 295 ₴









