-38%

Електронні ваги для зважування людини підлогові до 180 кг 34x31см Підлогові ваги для вимірювання ваги
1 995 ₴
1 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0222
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектронні ваги для зважування людини підлогові до 180 кг 34x31 см Підлогові ваги для вимірювання ваги
Завдяки платформі з міцного й ударостійкого матеріалу, ваги не тільки безпечні у використанні, але й мають привабливий зовнішній вигляд. Висока точність (100 г) забезпечує дуже точні вимірювання.

Ваги обладнані функцією автоматичного обнулення й індикаторами низького заряду батареї та перевантаження. Автоматичне вимкнення дає змогу економити електроенергію й підвищує комфорт використання. Ще однією перевагою ваг є зручний дисплей, на якому легко зчитуються показання.

Параметри
- Вантажопідіймальність: 180 кг
- Градуювання d = 100 г
- Одиниці: кг, фунт, стоун
- Обладнаний системою з 4 високоточних тензодатчиків
- Прозорий світлодіодний екран
- Автоматичний нуль
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Індикація низького заряду батареї
- Індикатор перевантаження
- Великий розмір звішуючої поверхні: 34x31см
- Живлення: 4 батарейки типу ААА 1,5 В (у комплекті)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 1.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴









