-40%

Електронні ваги для зважування людини підлогові до 180 кг 29,5x33,5 см Підлогові ваги для вимірювання ваги
1 995 ₴
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0230
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектронні ваги для зважування людини підлогові до 180 кг 29,5x33,5 см Підлогові ваги для вимірювання ваги
Завдяки платформі з міцного й ударостійкого матеріалу, ваги не тільки безпечні у використанні, але й мають привабливий зовнішній вигляд. Висока точність (50 г) забезпечує дуже точні вимірювання.

Ваги обладнані функцією автоматичного обнулення й індикаторами низького заряду батареї та перевантаження.
Автоматичне вимкнення дає змогу економити електроенергію й підвищує комфорт використання. Ще однією перевагою ваг є чіткий дисплей, що дає змогу легко зчитувати показання.
У підлогових вагах передбачений режим зважування немовлят.

Параметри
- Вантажопідіймальність: 180 кг/400 фунтів
- Ділення: 50 г/0,1 фунта
- Дисплей: світлодіодний
- Колір дисплея: червоний
- Одиниці: кг/фунт
- Режим зважування дитини
- Індикатор низького заряду батареї
- Індикатор надмірного навантаження
- Автоматичне увімкнення/вимкнення
- Велика платформа для зважування: 29,5 см x 33,5 см
- Живлення: 4 батарейки типу ААА по 1,5 В (не входять до комплекту)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Вага | 1.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴








