
Ваги для дому чорного кольору до 180 кг 330x320x40 мм Ваги підлогові електронні чорні професійні
Максимальна вантажність 180 кг/396 фунтів/28,3 ст .: ідеально підходить для контролю ваги тіла людей будь-якої статури з точністю вимірювання до 100 г.
Одиниці виміру : виберіть кг, фунт і стоун, що дасть змогу користувачам налаштовувати ваги на свій розсуд.

РК-дисплей : чіткий екран розміром 62x40 мм забезпечує легке зчитування результатів безпосередньо на вагах.
Проєктор : унікальна функція проєктора зображає результати вимірювань безпосередньо на стіні, що дає змогу легко зчитувати їх, навіть стоячи на вагах.
Регулювання проєктора : можливість регулювання розміру та кута зображуваного результату, а також два варіанти інтенсивності освітлення забезпечують зручність використання за будь-яких умов освітлення.

Параметри
- Вантажопідіймальність: 180 кг / 396 фунтів / 28,3 ст.
- Ділення: 100 г
- Одиниці виміру: кг, фунт, стоун
- Тип дисплея: ЖК
- Розмір дисплея: 62x40 мм
- Проєктор
- Проєктор дає змогу зчитувати результати вимірювань на стіні.
- Два режими інтенсивності світла
- Розмір і кут проєктованого результату можна регулювати.
- Автоматичне вимкнення
- Обладнаний 4 датчиками високої тензометрії
- Індикація низького заряду батареї
- Індикація перевантаження
- Розмір шкали: 330x320x40 мм
- Живлення: 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять)



| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти |
| Тип елементів живлення | AA |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 1.73 кг |
- Ціна: 1 095 ₴









