-42%

Машинка для стрижки волосся з різними насадками до 60 хв 16х4х2,5 см Акумулятор машинки для стрижки волоссяна машинка для стрижки
1 650 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0216
+380 (98) 611-59-18
МенеджерМашинка для стрижки волосся з різними насадками до 60 хв 16х4х2,5 см Акумулятор машинки для стрижки волоссяна машинка для стрижки
Багатофункціональна машинка для укладання волосся й бороди. Машинка для стриження волосся — це продукт, який має бути в кожного.

Завдяки їй більше не потрібно буде записуватися до перукаря та чекати своєї черги.

Параметри
- швидке заряджання: 5 год
- час роботи до 60 хв
- розміри: 16/4/2,5 см
- вага: 0,338 кг
- вага в упаковці: 0,501 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 16 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








