
Машинка для стрижки волосся з різними насадками до 90 хв 600 мА·год Акумулятор машинки для стрижки волоссяна машинка для стрижки
1 995 ₴
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0210
Машинка для стрижки волосся з різними насадками до 90 хв 600 мА·год Акумулятор машинки для стрижки волоссяна машинка для стрижки
До набору входять 6 змінних насадок, включно з тримерами для носа, бритвою для волосся, тримерами для бороди, бритвою для тіла, сітковою бритвою та прецизійним тримером, що робить його ідеальним для різних завдань із догляду за собою.

Завдяки водонепроникності IPX 6 пристрій легко чистити й обслуговувати. Акумулятор забезпечує до 90 хвилин роботи, що забезпечує ефективне використання без потреби частого підзаряджання, а елегантна зарядна база забезпечує зручність і організацію простору.

Параметри
- Сталеві леза
- Два режими швидкості: 5000 і 6000 об./хв
- Лезо не рве й не стягує волосся
- Регулювання швидкості за допомогою кнопки
- Відрегулюйте довжину стриження за допомогою 4 насадок-гребін для тримера, 3 насадок для машинки для стриження й 1 насадки для тримера для тіла з 3 параметрами
- 6 різальних головок: - тример для бороди та вусів — тример для тіла — тример для носа та вух — точний тример — сіткова бритва — тример для волосся Зручний органайзер для головок і насадок із вбудованою зарядною станцією
- 4 насадки для тримера: 3, 6, 9, 12 мм
- 3 насадки для довжини машинки для стриження: 3, 6, 9 мм
- 3 налаштування довжини насадки для тримера для тіла: 1, 2, 3 мм
- Діапазон довжини стриження волосся: 0,2 - 12 мм
- Пристрій і насадки можна мити під струменем води
- Захист від вологи IPX6
- Можна використовувати під час заряджання
- Повне заряджання займає 90 хвилин
- Максимальний час роботи: 90 хвилин
- літій-іонний акумулятор ємністю 600 мА·год
- Світлодіодний дисплей зображає:
- - стан заряду пристрою
- - стан розряду пристрою Заряджання
- пристрої здійснюється за допомогою USB-кабелю завдовжки 100 см і зручної зарядної станції з органайзером для головок і гребенів
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Напруга пристрою: 5 В 1 А
У комплекті щіточка для очищення, посібник користувача, 4 насадки-гребені для тримера, 3 насадки-гребені для машинки для стриження, 1 насадка-гребінь для тримера для тіла, насадка для гоління із сіткою, прецизійний тример, тример для бороди та вусів, тример для тіла, насадка-тример для носа та вух, насадка для стриження волосся, органайзер для головок із функцією зарядної станції, шнур живлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Срібний |
| Вага | 0.46 кг |
- Ціна: 1 255 ₴









