
Машинка для стрижки волосся з різними насадками до 200 хв 2000 мА·год Акумулятор машинки для стрижки волоссяна машинка для стрижки
2 795 ₴
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0209
Машинка для стрижки волосся з різними насадками до 200 хв 2000 мА·год Акумулятор машинки для стрижки волосся
Машинка для стриження волосся обладнана надтвердим лезом 60 HRC з тривалим терміном експлуатації. Тому вам не доведеться турбуватися про його швидке зношування навіть за інтенсивного використання.

Швидкість обертання від 5000 до 7000 об/хв полегшує процес стриження. Пристрій працює на одній із п'яти швидкостей, що неабияк спрощує та прискорює процес стриження.
Чотири насадки: 3, 6, 9 і 12 мм дають змогу створювати безліч стильних зачісок. До комплекту також входить спеціальна щіточка для видалення залишків зістриженого волосся й олія для догляду за бритвою.
Правильний догляд після кожного використання неабияк подовжує термін експлуатації пристрою.

Параметри
- Машинка для стриження волосся, призначена для стриження волосся на голові, бакенбард і бороди
- Сталеве лезо
- П'ять швидкостей: 5000, 5500, 6000, 6500, 7000 об./хв
- Лезо не рве й не стягує волосся
- Зарядна станція
- Регулювання швидкості кнопкою
- Регулювання довжини стриження за допомогою повзунка та 4 насадок довжини
- 3 встановлення довжини за допомогою повзунка: 0,8, 1,6, 2,4 мм
- У комплекті 4 насадки довжини: 3, 6, 9, 12 мм
- Діапазон довжини стриження волосся: 0,8 - 14,4 мм
- Леза можна мити під струменем води IPX6
- Клас водонепроникності IPX6
- Можна використовувати під час заряджання
- Повне заряджання займає 120 хвилин
- Максимальний час роботи: 200 хвилин
- Літій-іонний акумулятор ємністю 2000 мА·год
- РК-дисплей зображає:
- - стан заряду пристрою
- - стан розряду пристрою
- Заряджання пристрою здійснюється через блок живлення з кабелем завдовжки 180 см і зарядну станцію
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Пристрій: 230 В ~ 50 Гц.
Комплект містить: щіточка для чищення, олія для лез, посібник користувача, 4 подовжувальні насадки, шнур живлення й зарядна станція.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Срібний |
| Вага | 0.44 кг |
- Ціна: 1 695 ₴









