-43%

Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 180 хв 2000 мА·год Акумуляторна машинка для стрижки
2 195 ₴
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0207
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПрофесійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 180 хв 2000 мА·год Акумуляторна машинка для стрижки
Завдяки міцній конструкції, ємному акумулятору та широкому асортименту практичних аксесуарів, вона ідеально підходить для тих, хто прагне професійного результату, не виходячи з дому.

Титанова головка з керамічним лезом і безшумний двигун гарантують високу ефективність стриження за мінімального шуму.
Adler — це комплексне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися професійним стриженням, не виходячи з дому. Завдяки передовим функціям, міцній конструкції та широкому асортименту аксесуарів ця машинка стане незамінним помічником у щоденному догляді за волоссям.

Параметри
- Машинка для стриження волосся
- РК-дисплей
- Водонепроникність: IPX 6
- Працює від батареї
- Заряджання за допомогою USB-кабелю
- Час роботи: до 180 хв.
- Час заряджання: 150 хв.
- Титанова головка з керамічним лезом
- Тихий двигун
- Ємний акумулятор на 2000 мА·год
- Турборежим
- 6 насадок-гребней: 3, 6, 9, 12, 15, 18 мм
- 3 насадки для затінення ліва/права сторона + прорізування
- USB-кабель для заряджання завдовжки 1,2 м
- До комплекту входять щіточка, оливкова олія й USB-кабель.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴









