-46%

Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 60 хв 600 мА·год Акумуляторна машинка для стрижки
2 395 ₴
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0206
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПрофесійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 60 хв 600 мА·год Акумуляторна машинка для стрижки
6 насадок: дають змогу точно стригти, укладати та голити завдяки різноманітним насадкам і гребеням.
4 насадки для стриження волосся: до набору входять насадки розміром 3, 6, 9, 12 мм, що дають змогу точно регулювати довжину.
1 насадка для гоління тіла: для безпечного й ефективного гоління різних ділянок тіла.

Двосторонній гребінець для волосся: ідеально підходить для укладання та укладання волосся.
60 хвилин роботи: тривалий час роботи від одного заряджання, що забезпечує зручність без постійної потреби електроживлення.

Параметри
- Набір для догляду за чоловіками 5-в-1
- 6 вкладок:
- Бритва
- Тример для носа
- Фольгована бритва
- Бритва для тіла
- Машинка для стриження волосся
- 4 насадки для машинки для стриження волосся:
- 3,6,9,12 мм
- 1 насадка для гоління тіла
- Двосторонній гребінець для волосся
- Час роботи 60 хвилин
- РК-дисплей показує час роботи, що залишився в %
- Ємність акумулятора: 600 мА·год
- Довжина USB-кабелю живлення: 117 см
- Зарядна станція/ Органайзер у комплекті



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.17 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









