
Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 300 хв 2200 мА·год Акумуляторна машинка для стрижки
2 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0205
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПрофесійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі до 300 хв 2200 мА·год 40 Вт Акумуляторна машинка для стрижки
Машинка для стриження волосся ADLER обладнана довговічним літій-іонним акумулятором, а в комплекті лише два акумулятори. Що важливо, машинка може працювати до 300 хвилин на одному заряджанні!

Максимальна потужність пристрою становить 50 Вт, а швидкість обертання двигуна — до 5800 об/хв. Саме ця потужність забезпечить довгу роботу! Високоякісні компоненти, як-от керамічні ножі та титанова головка, гарантують довгий термін експлуатації цієї моделі! Більше жодних тупих і зухвалих ножиць! Стриження ніколи не було таким швидким і простим!

Параметри
- Можна заряджати через кабель і док-станцію
- Працює як від акумулятора, так і від мережі.
- 5 годин робочого часу
- Титаново-керамічний клинок
- Безшумний
- Літій-іонний акумулятор 2200 мА·год
- 2 швидкості
- 4 бойові гармати: 3, 6, 9, 12 мм
- До комплекту входить зарядна станція, щітка, олива,
- гребінець і зарядний пристрій
- Номінальна потужність: 3 Вт
- Максимальна потужність: 40 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.47 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴








