-35%

Бритва електрична чоловіча до 60 хв 700 мА·год Silver Crest Електробритва для чоловіків, Бритви для гоління чоловічі електричні
2 760 ₴
1 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0200
+380 (98) 611-59-18
МенеджерБритва електрична чоловіча до 60 хв 700 мА·год Silver Crest Електробритва для чоловіків, Бритви для гоління чоловічі електричні
Пропонована бритва так функціональна, що її можна заряджати через кабель і ми не пов'язані жодними дротами під час гоління.

Ємний акумулятор дає змогу працювати до 60 хвилин, а зарядити його можна лише за годину.
Акумуляторні бритви — ідеальне рішення, якщо ви шукаєте обладнання, яке можна використовувати під час поїздок.
Вона працюватиме навіть у тому місці, де немає постійного доступу до електрики.

Параметри
- Система Precision Cut з бритовними головками з подвійним кільцем для гладкого та комфортного гоління
- 3 пружні бритовні головки для оптимального копіювання контурів
- Відкидний тример для волосся
- Робота від літієво-іонного акумулятора (700 мА·год, 3,7 В) або робота від мережі з прямим приводом *
- знімна система затискачів для легкого очищення під проточною водою
- ергономічна м'яка ручка для зручної й безпечної роботи
- функція дорожнього блокування запобігає ненавмисному спрацьовуванню, наприклад, під час руху
- мережевий адаптер із узгодженням напруги для розеток (100-240 В)
- * у разі розряджання акумулятора пристрій можна використовувати далі, під'єднавши його до мережі
- напруга: 100 – 240 В
- час роботи: приблизно 60 хв
- час заряджання: приблизно 60 хв
- Матеріал неіржавка сталь, пластик
- Габаритні розміри приблизно 6 х 6 х 17 см (Д х Ш х В)
- Вага приблизно 180 г



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴








