
Простирадло з електропідігрівом (Електроковдра) 60 Вт 150х80 см Електричні простирадла та ковдри Ковдра з обігрівом
2 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0182
Простирадло з електропідігрівом (Електро ковдра) 60 Вт 150х80 см Електричні простирадла та ковдри Ковдра з обігрівом
Незалежно від того, чи корисна ковдра для підтримки здоров'я, чи просто для боротьби з безсонням, її перевага полягає в простоті використання. Додатковою перевагою електропростирадла є її швидке нагрівання, що впливає на її ефективність.

Практично відразу ви зможете насолодитися дотиком до ніжного матеріалу та теплом, що розливається по всьому тілу. Ковдра обладнана 8 температурними режимами, які легко налаштовуються залежно від ступеня дискомфорту.
Тепло рівномірно розподіляється на всій поверхні тканини. Також є можливість від'єднати шнур від контролера від простирадла, що ще більше підвищить зручність його використання.
Доглядати за ковдрою легко — його можна прати в пральній машині. Захист від перегрівання дасть змогу безпечно використовувати ковдру вночі.

Параметри
- Односпальна ковдра з підігрівом і таймером
- Розміри: висота 150 см і ширина 80 см.
- Знімний шнур живлення зі світлодіодним контролером
- Можна прати в пральній машині за температури 30 °C.
- Розмір підходить для однієї людини.
- Легко контролювати
- Таймер: 1/2/10 годин або режим «завжди увімкнений» на ваш вибір
- 8 рівнів нагрівання
- Верхній матеріал: кораловий фліс
- Підкладкова тканина: поліестер
- Таймер автоматично вимикає нагрівання після закінчення фіксованого часу
- Захист від перегрівання
- Зручна система запобігає ковзанню ковдри на матраці.
- Потужність: 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~50/60 Гц



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 600 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 1180 г |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 2 495 ₴








