Грілка для рук і тіла, ніг 40 х 30 см 50 Вт Електричні грілки, електрогрілки
Грілка RUHHY — це більше, ніж просто нагрівальний пристрій, це розумна підтримка вашого добробуту та щоденного відпочинку.

Незалежно від того, чи проводите ви довгі години за столом, займаєтеся спортом, чи багато ходите, чи просто потребуєте хвилинках відпочинку — RUHHY забезпечує тепло та полегшення саме тоді, коли вам це найбільше потрібно.

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- знімає біль у спині, суглобах та м'язах
- полегшує менструальний біль
- знімний кабель, довжина 200 см
- Можна прати вручну або в пральній машині за температури 30 °C
- 4 рівні температури
- потужність: 50 Вт
- автоматичне вимикання через 90 хвилин
- розміри: 40 х 30 см
- вага: 0,554 кг
- вага в упаковці: 0,945 кг
- колір: сірий
- матеріал: поліестер
- Комплект містить: грілку, кабель, яскраве паковання.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Універсальна |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Функція автовідключення | Так |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Машинне прання | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 554 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴






