
Електро простирадло (Електроковдра) 85 Вт 180x130 см Ковдра з підігрівом, Електричні простирадла електроковдри
3 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-0007
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектро простирадло (Електро ковдра) 85 Вт 180x130 см Ковдра з підігрівом, Електричні простирадла електроковдри
Завдяки передовій технології нагрівання, великому формату 180 x 130 см, м'якій, зручній тканині й інтуїтивно зрозумілому керуванню, кожну мить, проведене з нею, — це чисте задоволення.

Незалежно від того, хочете ви зігрітися прохолодним увечері, заспокоїти м'язову напругу після напруженого дня або просто розслабитися в тиші, RUHHY забезпечить тепло та розслаблення, коли вам це потрібно.

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- для прохолодних днів і вечорів
- можна використовувати на матраці, дивані або ліжку
- компактний і зручний для зберігання
- зручний, м'який матеріал
- знімний кабель, довжина 150 см
- можна прати в пральній машині за температури 30 °C
- захист від перегрівання
- швидке нагрівання
- термостат температури
- дистанційне керування
- пульт дистанційного керування зі світлодіодним дисплеєм
- потужність: 85 Вт
- 6-ступеневий контроль температури
- розміри: 180 x 130 см
- довжина кабелю: 150 см + 0,5 м кабель під'єднання для пульта дистанційного керування
- вага: 1,596 кг
- вага в упаковці: 1,999 кг
- бренд: RUHHY
- колір: чорний
- матеріал: поліестер



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 130 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1596 г |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴






