
Простирадло з електропідігрівом 65 Вт 150x80 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
2 437 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-0008
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПростирадло з електропідігрівом 65 Вт 150x80 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
Завдяки різним параметрам температури та функції таймера він повністю адаптується до потреб користувача та комфорту сну.

Його м'яка, приємна для шкіри тканина гарантує комфорт і приємні відчуття під час сну. Обладнаний системою захисту від перегрівання й автоматичним вимкненням, наматрацник працює безпечно та надійно впродовж багатьох років.

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- для прохолодних днів і вечорів
- можна використовувати на матраці, дивані або ліжку
- компактний і зручний для зберігання
- зручний, м'який матеріал
- знімний кабель, довжина 150 см
- можна прати в пральній машині за температури 30 °C
- автоматичне вимикання під час перегрівання
- потужність: 65 Вт
- 3 рівні нагрівання
- розміри: 150 x 80 см
- довжина кабелю: 150 см
- вага: 0,892 кг
- вага в упаковці: 1,22 кг
- колір: білий
- матеріал: поліестер

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | Білий |
| Вага | 892 г |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 437 ₴






