
Простирадло з електропідігрівом 70 Вт 190x80 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
2 876 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-0003
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПростирадло з електропідігрівом 70 Вт 190x80 см Електро простирадло, Електричні простирадла, електричні ковдри
Завдяки різним параметрам температури та функції таймера він повністю адаптується до потреб користувача та комфорту сну.

Його м'яка, приємна для шкіри тканина гарантує комфорт і приємні відчуття під час сну. Обладнаний системою захисту від перегрівання й автоматичним вимкненням, наматрацник працює безпечно та надійно впродовж багатьох років.

Параметри
- наматрацник для односпальних ліжок
- комфорт упродовж усієї ночі
- рівномірний розподіл тепла
- знімний кабель
- можна прати в пральній машині за температури 30 °C
- захист від перенапруги та перегрівання
- 9 рівнів нагрівання
- таймер: 2, 4, 8 і 12 годин
- гумки, що утримують накладку на місці
- керується дистанційним керуванням
- довжина кабелю: 2 м
- потужність: 70 Вт
- розміри: 190 x 80 см
- вага: 1,501 кг
- вага в упаковці: 1,920 кг
- колір: білий
- матеріал: поліестер
- у комплекті: наматрацник із підігрівом, інструкція, яскраве паковання

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | Білий |
| Вага | 1501 г |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 876 ₴






