Електроплита настільна індукційна 1 конфорка 2000 Вт 28x37x7 см Індукційні одноконфоркові плитки
Завдяки максимальній потужності 2000 Вт ця одноконфоркова плита швидко розігріє навіть велику каструлю.

РК-дисплей дає змогу легко контролювати нагрівання, а таймер захищає від випадкового підгоряння їжі.
Вибираючи нашу плиту, ви також можете регулювати її роботу двома способами: за температури або за потужністю. Встановіть температуру від 60 до 240 градусів залежно від того, чи хочете ви розігріти каструлю, закип'ятити воду або розігріти страву, і насолоджуйтеся коротким часом очікування

Параметри
- Індукційна плита
- РК-дисплей
- Таймер: 0 - 180 хвилин
- Два типи керування: потужність або температура
- Регулювання температури 60 °C — 240 °C
- Регулювання потужності 200 Вт-2000 Вт
- Діаметр конфорки: 190 мм
- Керамічна скляна поверхня
- Колір: чорний/сріблястий
- Довжина шнура живлення: 150 см.
- Розміри: 28,0 x 37,0 x 7,0 см
- Вилка: Тип C
- Напруга живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
- Потужність: 2000 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 150 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴










