Електрична плитка одноконфоркова 1500 Вт 25x28x7 см Плити електричні побутові 1 конфорка
Вона дає змогу розігрівати їжу або готувати страви, не використовуючи дві каструлі або сковорідки.

Її можна використовувати як резервну плиту, коли основна плита недоступна або зламана, але її також можна використовувати як постійне обладнання на дачі, невелику кухню (де повнорозмірна плита не поміститься), у знімній кімнаті тощо. Температура нагрівання плавно регулюється, електроплита також обладнана термостатом.

Параметри
- Плита з однією конфоркою
- Сталевий корпус
- Діаметр нагрівальної пластини: 185 мм
- Протиковзні гумові ніжки
- Контрольна лампа
- Плавне 5-рівневе регулювання температури
- Колір: білий
- Довжина шнура живлення: 85 см
- Розміри виробу: 25,0 x 28,0 x 7,0 см.
- Потужність: 1500 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Довжина кабелю | 85 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 2.12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









