Кухонні скляні ваги електронні ваги до 5 кг 20 см x 17,8 см x 1,5 см Ваги для кухні в грамах для продуктів
Вони дають змогу точно визначити кількість навіть найменших порцій. Вони також підходять тим, хто хоче контролювати обсяг порцій, наприклад, станом здоров'я.

Завдяки компактним розмірам кухонні ваги легко зберігати та переносити з місця на місце. Ваги обладнані функцією автоматичного або ручного вимкнення й обладнані дуже чітким дисплеєм.

Параметри
- Максимальна місткість: 5 кг/5000 мл
- Ділення: 1 г/1мл
- Одиниці виміру: г, унція: фунт, мл, склянка: вода, склянка: молоко
- РК-дисплей: 47 мм x 18 мм
- Підсвітка дисплея: так
- Індикація перевантаження
- Автоматичний нуль (функція TARE)
- Автоматичне вимкнення/ручне вимикання
- Скляна платформа: 3 мм
- Розміри звішуючої поверхні: 16,5 см x 17,8 см
- Розмір пристрою: 20 см x 17,8 см x 1,5 см
- Живлення: батарейки 2x 1,5В (ААА)
- Колір: сірий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Грам, Унції, Мілілітри |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴










