-36%

Кухонні скляні ваги електронні ваги до 15 кг 24 x 20 x 1,6 см Ваги для кухні в грамах для продуктів
1 342 ₴
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0102
+380 (98) 611-59-18
МенеджерКухонні скляні ваги електронні ваги до 15 кг 24 x 20 x 1,6 см Ваги для кухні в грамах для продуктів
Надзвичайно зручні під час зважування великогабаритних і важких продуктів.

Прилад обладнаний функцією тарування одним зважуванням, що робить зважування ще простішим і зручнішим. Ваги обладнані високоякісним світлодіодним дисплеєм. Завдяки цьому показання контрастне та чітке.

Параметри
- Місткість: 15 кг
- Градуювання: 1 г
- Одиниці виміру: г, мл, фунт:унція, рідка унція
- Режим зважування молока: мл — молоко, рідк. унці. - молоко
- Функція безконтактного тарування активується жестом руки
- Висококонтрастний світлодіодний дисплей
- Скляна платформа: 4 мм
- Розмір виробу: 24 x 20 x 1,6 см
- Розміри звішуючої поверхні: 20 х 19 см
- Ручне й автоматичне вимкнення
- Автоматичне вимкнення через: 2 хв.
- Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
- Отвір для чіпляння на стіну
- корпус з АБС-пластику
- Живлення: батарейки 3 x 1,5 В AAA (до комплекту не входять)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Межа зважування | 15 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Грам, Унції, Мілілітри |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 0.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴









