Кухонні електронні ваги для продуктів і їжі до 5 кг 240 мм x 150 мм Ваги для кухні
Завдяки спеціальному отвору їх можна зручно повісити, економлячи місце на полиці або в ящику.

Ваги обладнані функцією тарування, мають межу зважування 5 кг і точність 1 г, що дає змогу легко зважувати інгредієнти, необхідні для приготування їжі.

Параметри
- Максимальна місткість: 5 кг/5000 мл
- Ділення: 1 г/1мл
- Одиниці виміру: г, мл, режим об'єму молока та води
- РК-дисплей: 107 мм x 40 мм
- Підсвітка дисплея: немає
- Індикація перевантаження
- Функція ТАРА
- Автоматичне вимкнення
- Зручний отвір для підвішування ваг
- Пластикова платформа
- Розміри звалювальної поверхні: 160 мм x 155 мм
- Розмір пристрою: 240 мм x 150 мм
- Живлення: батарейка 1x CR2032 (у комплекті)
- Колір: білий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Грам, Мілілітри |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 0.19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴








