Кухонні скляні ваги електронні ваги до 15 кг 17x24 см Ваги для кухні в грамах для продуктів
Електронні кухонні ваги з максимальним навантаженням 15 кг і розміром 17 х 24 см.

Надзвичайно зручні під час зважування великих і важких продуктів. Завдяки чистому білому кольору ваги мають чудовий вигляд на будь-якій кухні.

Параметри
- Місткість: 15 кг
- Градуювання: 1 г
- Одиниці виміру: г, фунт:унція, мл, рідка унція
- РК-дисплей
- Розмір дисплея: 5,7 см x 2,5 см
- Дисплей із підсвіткою
- Розмір виробу: 24 см x 17 см
- Платформа із загартованого скла: 4 мм
- Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
- Ручне й автоматичне вимкнення
- Функція тари
- Нековзні ніжки
- Розмір пристрою: 17 см x 24 см
- Живлення: батарейки 2x 3 В (CR2032) — у комплекті
- Колір: чисто-білий


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Межа зважування | 15 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Грам, Унції, Мілілітри |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 0.42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168 ₴







