Ваги кухонні для дому скло до 10 кг 16x22 см USB Електронні ваги скло, Кухонні скляні ваги
Велика звішувальна поверхня: 16 см x 22 см, що підвищує комфорт використання. Великі та важкі інгредієнти більше не проблема! Ваги розраховані на навантаження до 10 кг.

Вам також більше не потрібно турбуватися про батарейки. Ваги заряджаються через роз'єм micro USB Type-C (кабель входить до комплекту). Доступні такі одиниці вимірювання: г, фунти:унції, унції, мл.

Параметри
- Місткість: 10 кг, 22:0,7 фунта:унції, 352,7 унції, 10 л
- Ділення: 1 г/0,1 фунта:унції, 0,05 унції, 1 мл
- Одиниці виміру: г, фунт:унція, унція, мл
- Мінімальна вага: 5 г
- Функція молока
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення: 2 хв.
- Ручний перемикач вмик./вимк.
- Білий світлодіодний дисплей
- Сенсорні сенсорні кнопки
- Платформа із загартованого скла 3 мм
- Розмір платформи: 16x22 см
- USB тип C — перезаряджуваний
- USB-кабель (у комплекті)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Межа зважування | 10 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Грам, Унції, Мілілітри |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 0.42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴










