Кухонні електронні ваги для кухні до 5 кг Домашні кухонні ваги для продуктів і їжі
Вони дають змогу точно визначити кількість навіть найменших порцій. Вони також відповідають потребам тих, хто хоче контролювати кількість своїх порцій, наприклад, через стан здоров'я.

Завдяки компактним розмірам кухонні ваги легко зберігати та переносити з місця на місце. Вони обладнані функцією автоматичного або ручного вимкнення й обладнані дуже чітким дисплеєм. До того ж ці кухонні ваги дають вимірювати об'єм води та молока. Ця функція дуже корисна, коли під рукою немає мірної склянки.

Параметри
- Місткість 5 кг
- Градуювання 1 г
- Платформа: 14x20см
- Великий РК-дисплей
- Автоматичний нуль (функція TARE)
- Автоматичне вимкнення/ручне вимикання
- Отвір для підвішування
- Живлення: батарейки (у комплекті)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.33 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





