Тактичний рюкзак підсумки 45 л + 3,5 л Тактичне спорядження Рюкзаки, Військові рюкзаки
У головному відсіку поміститься спальний мішок, провізія, одяг, а перегородка чудово підійде для зберігання карток і різних нотаток. Для перенесення невеликих речей, необхідних «під рукою», підійде менший відсік, дасть змогу зберігати обладнання, наприклад, камеру, телефон, а також документи та ключі.

Крім того, рюкзак має бічні кишені, додатково використовувані для зберігання невеликих ґаджетів. У нижній частині рюкзака також є 2 ручки, які можна використовувати для кріплення речей.

Параметри
- візерунок: камуфляж
- матеріал: нейлон/поліестер 600D
- місткість: рюкзак 45 л + підсумки 3,5 л
- розміри (Д/Ш/у): 50/16/60 см
- вага комплекту: 1,36 кг
У КОМПЛЕКТІ
- рюкзак + 3 знімні седельні сумки



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 45 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 1.36 кг |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴






