Обігрівач для роботи на вулиці 2000 Вт 202x50x19 см Обігрівачі для вулиці та дачі
З настанням літа ми дедалі частіше організуємо садові вечірки, зустрічі з друзями та інші заходи на свіжому повітрі. Чи то весілля, сімейний пікнік із дітьми, захід для місцевої спільноти, чи то день народження в наметі, варто звернути увагу на стаціонарний нагрівач для патіо CAMRY. Це виріб, який зробить перебування на вулиці ввечері та пізно вночі комфортнішим.

Завдяки таким пристроям ми можемо довше насолоджуватися влітку та проводити більше часу на вулиці або в саду, не боячись замерзнути. Він стане цінним доповненням до вечірка на критій терасі або балконі, а також до заходів під тентом. Крім своєї практичності, нагрівач також є естетичним аксесуаром. Металевий корпус і елегантний дизайн не завадять оформленню інтер'єру.
Виріб безпечний у використанні, оскільки обладнаний захисним вимикачем на випадок падіння. Стійка, важка кругла основа та гумові ніжки додатково захищають від подібних небезпек. Ще одна перевага полягає в тому, що нагрівач можна використовувати до пізньої осені, а в разі використання під тентом — навіть довше.

Параметри
- Металевий корпус
- Кварцові нагрівальні елементи
- Термін експлуатації нагрівального елемента 2000 годин
- Змінний нагрівальний елемент GL7734.1
- 2 рівні потужності: 1000 Вт, 2000 Вт
- Легко монтується
- Перемикач безпеки перекидання
- Площа обігрівання до 14 м2
- Регульована висота 157-202 см
- 3-ступенева вертикальна регульована головка
- Стійка, важка кругла основа 46 см
- Гумові ніжки
- Проста заміна нагрівального елемента
- Розміри виробу: 202 x 50 x 19 см.
- Потужність: 1800-2000 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50 Гц
- IP24
- Вага продукту: 10,6 кг



| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Інфрачервоний випромінювач |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 14 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2020 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 10.6 кг |
- Ціна: 3 548 ₴









