-30%

Електросушарка для рушників у ванну 400 Вт 50x5,3x70 см Adler Рушникосушки радіатори для ванної
Цей настінний радіатор із сходовим кріпленням не тільки забезпечить додаткове джерело тепла у вашій ванній кімнаті, але й неабияк скоротить час сушіння рушників і білизни. Ідеально підходить для приміщень площею 5-6 м2 і стане незамінним доповненням будь-якої сучасної ванної кімнати.

Електричний світлодіодний радіатор для ванної кімнати Adler розроблений для ефективного нагрівання та сушіння вашої ванної кімнати, забезпечуючи комфорт і зручність завдяки зручним функціям і надійній конструкції. Додайте його до кошика сьогодні та змініть свою ванну кімнату.

Параметри
- Радіатор настінний сходового типу:
- - скорочує час сушіння рушників/білизни
- — додаткове джерело тепла для приміщення площею 4-5 кв. м.
- Світлодіодна сенсорна панель керування
- Режим енергозбереження дисплея — вимикає панель керування через 2 хвилини бездіяльності
- Неінвазивне встановлення
- Готовий до встановлення на стіну (не вимагає заливання рідини або встановлення нагрівачів)
- Не потребує під'єднання до водопроводу.
- Просте керування панеллю без необхідності щотижневого програмування
- Рідина всередині пристрою: заповнена на заводі етиленгліколем.
- 2 режима нагрева:
- - Режим обігрівання приміщення
- - Режим нагрівання для сушарок для рушників
- Плавне регулювання температури в приміщенні: 0-37 °C
- Плавне регулювання температури нагрівальних стрижнів: 40-70 °C
- Таймер: 24 години з функцією відкладеного вимкнення
- 10 стрижнів: 9 нагрівальних + 1 нижній, завжди холодний, слугує вішалкою
- Довжина одного нагрівального стрижня: 415 мм
- Міцний корпус із порошковим покриттям
- Колір корпусу: білий
- Матеріал для виготовлення корпусу: залізо
- Захист від перегрівання
- Рівень захисту IP24 для ванни
- Комплект для настінного монтажу: увімкнений
- Довжина шнура живлення: 1,34 м
- Спосіб під'єднання: на задній панелі дисплея, у нижній частині пристрою, за допомогою роз'єму для кабелю живлення, що закінчується вилкою.
- Тип вилки: E/F
- Потужність: 400 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50-60 Гц
- Розміри виробу: 50,0x5,3x70,0см
- Вага продукту: 6,5 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 400 Вт |
| Робоча температура | 70 град. |
| Кількість секцій | 10 |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Нижня |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 595 ₴









