
Електроконвектор 2000 Вт 57,5 x 45 x 25,2 см Adler Електричні конвектори для дому та офісу, Конвекторний нагрівач
3 675 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-057
Електроконвектор 2000 Вт 57,5 x 45 x 25,2 см Adler Електричні конвектори для дому та офісу, Конвекторний нагрівач
Завдяки передовій технології конвекції наш радіатор рівномірно розподіляє тепле повітря, завдяки чому в кімнаті швидко досягається комфортна температура. Незалежно від того, волієте ви тепло кінчиками пальців або хочете підтримувати постійну температуру, термостат радіатора Adler дає змогу легко налаштувати його відповідно до ваших уподобань.

Виберіть один із двох рівнів потужності — 1000 Вт або 2000 Вт — щоб адаптувати опалення до поточних умов і потреб. Хромовані ручки не тільки додають елегантності, але й дають змогу точно регулювати параметри радіатора. Інтуїтивно зрозумілий індикатор інформує про роботу нагрівача, даючи змогу легко контролювати його роботу.

Параметри
- Конвекторний нагрівач
- Швидке нагрівання до повної потужності за 1 хвилину
- Висока ефективність конвекційного нагрівання
- Регулювання температури термостата
- 2 рівні потужності: 1000 Вт, 2000 Вт
- Хромовані ручки
- Світловий індикатор
- Захист від перегрівання
- Захист від перекидання
- Тонкий дизайн для зручності зберігання
- Зручна ручка, що не нагрівається, для перенесення
- Корисні колеса для переміщення
- Зберігання шнура
- Рівень шуму <35 дБ — тиха робота
- Матеріал корпусу: метал і пластик
- Колір корпусу: сірий/білий
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Водонепроникність IP24
- Потужність: 1800-2000 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Розміри виробу з колесами: 57,5 x 45 x 25,2 см.



| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вага | 3.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
- Ціна: 3 675 ₴









