Настінний обігрівач із терморегулятором 2000 Вт 535x218x130 мм Adler Настінний тепловентилятор
З кожним роком ви помічаєте ріст витрат на опалення через старі вікна або потреби трохи більше обігрівати приміщення? Обладнаний двома режимами нагрівання: 1000 Вт і 2000 Вт, він дасть вам змогу вибрати відповідний режим. Автоматичне регулювання температури та функція визначення відкритого вікна забезпечать ідеальну температуру в кімнаті в холодні дні.

Стильний дизайн, білий колір, невеликі розміри (535x218x130 мм) і вага (2,2 кг), а також можливість встановлення над дверима або на стіну роблять пристрій придатним для будь-якої кімнати! Безшумна робота пристрою дає змогу використовувати його навіть у дитячій кімнаті.

Параметри
- Два рівні нагрівання 1000 Вт, 2000 Вт
- Таймер дає змогу вибирати дні тижня та години роботи пристрою.
- Годинник
- Пульт дистанційного керування
- Автоматичний контроль температури в приміщенні
- Діапазон температур 7-38 °C
- Функція виявлення відкритого вікна
- Керамічний нагрівальний елемент
- Пристрій можна закріпити на стіні.
- Рівень шуму: 54,4 дБ на відстані 100 см
- Потужність: 2000 Вт
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Захист від перегрівання
- Довжина шнура живлення: 132 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: C
- Вага пристрою: 1,2 кг.
- Розміри: 535x218x130 мм



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.32 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 535 мм |
| Вага | 2.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 3 431 ₴









