
Обігрівач електричний побутовий підлоговий 1000 Вт 28х55х27см Orbegozo Масляні обігрівачі радіатори батареї
3 127 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-049
+380 (98) 611-59-18
МенеджерОбігрівач електричний побутовий підлоговий 1000 Вт 28х55х27см Orbegozo Масляні обігрівачі радіатори батареї
Нагрівач забезпечує плавне регулювання температури, працює на 2 рівнях потужності. Він автоматично підлаштовує споживану потужність під задану температуру обігрівання.

Дає змогу обігріти приміщення, де радіатори відсутні або недостатньо ефективні. Незамінний у разі аварії в системі опалення.

Параметри
- Модульна конструкція.
- 2 рівні потужності: 500-1000 Вт.
- Нагрівальні елементи з високою тепловою інерцією.
- Регульований термостат.
- Запобіжний термозапобіжник з обмежувачем.
- Світлодіодні операційні ліхтарі.
- Різноманітні поворотні колеса.
- Легке водіння.
- Ручка для транспортування.
- З фіксатором кабелю.
- Кількість частин: 5.
- Розміри (ширина х висота х довжина): 28 х 55 х 27 см.
- Під'єднання: 230 В~50 Гц.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 127 ₴





