Обігрівач електричний побутовий підлоговий 2500 Вт 56x24x55 см Adler Масляні обігрівачі радіатори батареї
Нагрівач забезпечує плавне регулювання температури, працює на 3 рівнях потужності. Він автоматично підлаштовує споживану потужність під задану температуру обігрівання.

Для безпечного використання прилад обладнаний захистом від перегрівання. Радіатор виготовлений в елегантному стилі, що дає змогу розмістити його в місці приймання гостей вдома або клієнтів в офісі.

Параметри
- Оливний радіатор
- 3 рівні потужності нагрівання: 1000 Вт/1500 Вт/2500 Вт
- Плавне регулювання температури
- Контрольна лампа термостата
- Автоматичний підбір споживаної потужності залежно від заданої температури нагрівання
- 13 ребер, розмір одного ребра: 120X500 мм
- Міцний корпус
- Колеса захищають підлогу від подряпин під час переміщення.
- Зберігання кабелю
- Довжина шнура живлення: 1,48 м
- Колір корпусу: білий
- Матеріал корпусу: залізо 0,5 мм
- Захист від перегрівання
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Потужність: 2500 Вт
- Розміри виробу зі складеними колесами: 56x24x55см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.48 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 154 ₴








