
Нагрівач дизельний на дизельному паливі 8 кВт 12 В/230 В Bass Polska Автономний дизельний нагрівач, Дизельні опалювачі
10 372 ₴
- Немає в наявності
- Код: N-001
+380 (98) 611-59-18
МенеджерНагрівач дизельний на дизельному паливі 8 кВт 12 В/230 В Bass Polska Автономний дизельний нагрівач, Дизельні опалювачі
Якість використовуваних матеріалів, надійне оброблення та новітні рішення роблять нагрівач Bass Polska абсолютно безвідмовним і одним із найкращих опалювальних приладів у цьому класі.

Ідеально для:
- кабіни легкових і вантажних автомобілів
- трейлери
- кабіни будівельних і сільськогосподарських машин
- каюти катерів, кораблів, яхт

Параметри
- Потужність нагрівача: 5/9 кВт
- Паливо: дизель
- Напруга: 12 В/230 В
- Місткість бака: 5 літрів
- Витрата палива: 0,1 – 0,25 л/год
- Потужність: 15 – 45 Вт
- Робоча температура: -39° - +50°
- Пилот: ДА
- Цифровий дисплей: ДА
- Розміри: 25x41x31 см
- Вага: 9,5 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 8000 Вт |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Витрата палива | 0.1 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 9.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 372 ₴








