Настінний тепловентилятор 1500 Вт 9x16,5x12 см Adler Тепловентилятор від розетки для дому
Завдяки компактним розмірам і тому, що немає дротів, нагрівач зручно зберігати та брати із собою в поїздки. Він незамінний під час обігрівання занадто холодних приміщень або у разі вимкнення центрального опалення.

Прилад обладнаний таймером із затримкою вимкнення до 12 годин і регулюванням температури в діапазоні від 15 до 35 °C з чітким білим світлодіодним дисплеєм.

Параметри
- Маленький пристрій, велика потужність
- Дуже ефективно — нагріває кімнату площею понад 32 м2.
- Компактний розмір — зручно брати із собою в поїздку.
- Таймер 1-12 годин
- Регулювання температури 15-35 °C / 59-95 °F
- 2 одиниці вимірювання температури: градуси Цельсія та Фаренгейта
- 2 рівні нагрівання
- Чіткий білий світлодіодний дисплей
- Тихий хід
- Керамічний нагрівальний елемент
- Приємний на дотик зовнішній вигляд
- Захист від перегрівання
- Потужність: 400 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Споживана потужність: 220 В-240 В ~ 50 Гц
- Розміри (ШxВxГ): 9x16,5x12 см.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 720 хв |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴










