Тепловентилятор настільний 1000 Вт 21,5x11,5x12 см Огрівач електричний побутовий підлоговий
Регульована температура від 10 до 49 °C забезпечує повний контроль над бажаним рівнем тепла. Завдяки цьому тепловентилятор можна адаптувати до різних умов і уподобань користувача, забезпечуючи оптимальну температуру як у холодні, так і в теплі дні.

Пристрій обладнаний захисним вимикачем, який автоматично вимикає живлення під час перекидання, а також захистом від перегрівання. Керамічний тепловентилятор Adler з РК-дисплеєм — це сучасний пристрій, що поєднує в собі сучасні технології, простоту використання й ефективне опалення.

Параметри
- РК-дисплей показує бажану температуру в приміщенні.
- Автоматичний контроль температури в приміщенні
- Сенсорна панель керування
- Таймер 1-8 годин
- Регулювання температури 10-49 °C
- Два рівні нагрівання: 700 Вт, 1000 Вт
- Керамічний нагрівач
- Захист від перегрівання
- Захист від перекидання — автоматичне вимкнення живлення
- Матеріал корпусу: поліпропілен
- Розміри виробу: 21,5 x 11,5 x 12 см.
- Довжина/колір шнура живлення: 150см/чорний
- Тип вилки: C
- Електроживлення: 220-240 В~50 Гц
- Потужність: 1000 Вт
- Рівень шуму: 41 дБ(А)



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴








