
Підлоговий тепловентилятор на приміщення 20 квм для дому 2000 Вт Adler Електричний побутовий тепловентилятор
2 975 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-041
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПідлоговий тепловентилятор на приміщення 20 квм для дому 2000 Вт Adler Електричний побутовий тепловентилятор
Прилад обладнаний таймером, що дає змогу встановлювати час роботи від 1 до 8 годин. РК-дисплей зображає обрану температуру в діапазоні 15-40 °C і активує вибрані функції.

Тепловентилятор має потужність обігрівання 1400 Вт або 2000 Вт, функцію горизонтального коливання в діапазоні 50 °C, запобіжний вимикач, автоматично вимикає живлення під час перекидання приладу, захист від перегрівання та ручку для зручності перенесення.

Параметри
- світлодіодний сенсорний дисплей
- Пульт дистанційного керування
- Таймер 1-12 годин
- Регулювання температури 15-40 °C
- Температура контролюється термостатом
- Термостат регулює рівень потужності нагрівання, щоб автоматично встановити температуру. Горизонтальне коливання 50°.
- Дві потужності нагрівання: 1400 Вт, 2000 Вт
- Режим вентилятора
- Блокування кнопок
- Функція гасіння дисплея
- Захист від перегрівання
- Автоматичний вимикач безпеки під час перекидання
- Керамічний нагрівальний елемент
- Функція охолодження нагрівального елемента до 30 секунд
- Ручка для зручності переміщення
- Площа покриття до 25 м2
- Колір: білий
- Матеріал корпусу: поліпропілен
- Електроживлення: 220-240 В~ 50-60 Гц
- Потужність: 2000 Вт
- Рівень шуму <60 дБ
- Розміри пристрою: 17,0x17,0x41,5см
- Довжина шнура живлення 155 см
- Батарейка CR2025 3 До комплекту не входить.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Adler |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 975 ₴









