Підлоговий тепловентилятор для дому 2400 Вт 22x16,5x25,7 см Camry Підлогові тепловентилятори побутові
Він ідеально підходить як для опалення, так і для обігрівання обраного приміщення. Висока потужність обігріву забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла приміщенням. Нагрівач має 2 рівні потужності обігріву: 1000 Вт і 2400 Вт.

Він обладнаний захисним вимикачем від перегрівання. Кут вертикального обдування регулюється в діапазоні 90°. Нагрівач Camry може використовуватися як основне джерело тепла, так і для обігріву приміщень за низьких температур.
Пристрій знайде застосування у: квартирі, приватному будинку, майстерні, гаражі, магазині, офісі, господарських приміщеннях, будівельних цехах, ангарахах і складах.

Параметри
- Керамічний нагрівач
- Керамічний нагрівальний елемент
- Дві потужності нагрівання: 1000 Вт/2400 Вт
- Міцний металевий корпус
- Температура контролюється термостатом
- Налаштування вентилятора
- Захист від перегрівання
- Регулювання кута вертикального обдування 90°
- Рівень шуму: ≤55 дБ
- Потужність: 2400 Вт
- Напруга живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц
- Довжина шнура живлення: 1.73 м
- Колір корпусу: червоний
- Матеріал корпусу: метал
- Розміри виробу: 22 x 16,5 x 25,7 см.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1.73 м |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Вага | 1.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 983 ₴










