-52%

Електричний побутовий тепловентилятор настільний 2000 Вт 250х150х300мм Kumtel Тепловентилятор для дому, Тепловентилятори
1 157 ₴
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-034
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектричний побутовий тепловентилятор настільний 2000 Вт 250х150х300 мм Kumtel Тепловентилятор для дому, Тепловентилятори
Міцність надходить на обігрівання приміщення до 20 м2. Пристрій автоматично вимикається у разі досягнення відповідної температури та увімкнеться, коли температура знову впаде. Вся конструкція ґрунтується на широкому та стабільному фундаменті, виготовлена з високоякісного пластику, стійкого до згоряння.

Такі прилади зазвичай встановлюють у приміщеннях, де потрібно швидко підняти температуру до комфортабельної під час вимкнення центрального опалення. Тепловентилятор енергозбереження та дуже простий в експлуатації.
Невеликі габарити дають змогу легко переносити його з кімнати в кімнату.

Параметри
- Автоматичний термостат
- Автоматичне регулювання температури
- Функція обдування холодним повітрям
- Захист від перегрівання
- Безпечне використання
- 9 рівнів нагрівання
- Режим холодного обдува;
- Площа обігрівання: 20 м2; висока стабільність;
- Захист від перегрівання;
- Живлення: 220-240 В, 50 Гц, макс. 2000 Вт.
- Розміри в коробці (Ш Х Г): 250 х 150 х 300 мм; Вага: 2 кг



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴









