
Електричний побутовий тепловентилятор настільний 1500 Вт 19x14x29 см Adler Тепловентилятор для дому, Тепловентилятори
2 287 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-031
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектричний побутовий тепловентилятор настільний 1500 Вт 19x14x29 см Adler Тепловентилятор для дому, Тепловентилятори
Постійно мінливий клімат робить зими дуже холодними, а літо — дуже спекотним. Іноді тепла, що забезпечує центральне опалення, нам недостатньо. Водночас у теплі місяці ми прагнемо спосіб знизити температуру в приміщеннях, де проводимо багато часу.

Керамічний нагрівач ADLER має максимальну потужність 1500 Вт. Керамічний нагрівальний елемент дає змогу регулювати температуру від 10 до 35 °C.

Параметри
- Керамічний нагрівач
- світлодіодний дисплей
- Функція ECO — оптимізує рівень енергоспоживання, вибираючи рівень потужності 750 Вт або 1500 Вт для підтримки стабільної температури в приміщенні.
- Функція захисту від замерзання за 7 °C
- Регулювання температури 10-35 °C
- Пульт дистанційного керування
- Керамічний нагрівальний елемент
- Таймер 1-24 години зі зворотним відліком часу до вимкнення
- Два рівні потужності: 750 Вт, 1500 Вт
- Функція вентилятора
- Захист від перегрівання
- Захист від перекидання
- Функція охолодження до 30 секунд
- Ручка для перенесення
- Коливання 45°
- Площа обігрівання 15 м2
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Рівень шуму <51 дБ
- Довжина шнура живлення: 135 см
- Колір корпусу: білий
- Матеріал корпусу: АБС
- Розміри виробу: 19 x 14 x 29 см.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 1.72 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287 ₴








