Підлоговий тепловентилятор настільний 2000 Вт 26х13х27 см Esperanza Підлогові тепловентилятори побутові
Тепловентилятор Esperanza також може використовуватися як охолоджувальний пристрій, що генерує холодне обдування, тому він ідеально підходить як у холодні, так і в спекотні дні, а його сучасний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.

Наш тепловентилятор — ідеальне рішення для обігрівання вашого дому. Він швидко й ефективно обігріває ванну або дитячу в холодні дні. Його невеликий розмір також добре підійде для кемпінгу або ділянки.

Параметри
- Діапазон потужності нагрівання: 1000 Вт ÷ 2000 Вт
- Три рівні регулювання повітряного потоку: холодний/теплий/гарячий
- Автоматичний термостат
- Автоматичний контроль температури
- Захист від перегрівання
- Перемикнути підсвітку
- Розміри: 26 х 13 х 27 [см]



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴









