Грілка для рук і тіла, ног 60x30 см 85 Вт Електричні грілки, Електрогрілки
Електрична подушка RUHHY — це ідеальне рішення для тих, хто шукає комфорт і полегшення болю в м'язах і суглобах. Обладнана сучасними функціями, подушка швидко нагрівається й забезпечує терапію теплом, що допомагає розслабити м'язи та поліпшити кровообіг. З її допомогою ви зможете насолоджуватися затишком і теплом у будь-яку пору року.

Зручний пульт з дисплеєм і 10 рівнями нагрівання дають змогу легко налаштувати комфортну температуру, а таймер з автоматичним вимиканням гарантує безпеку під час використання. Подушка виготовлена з м'якого та приємного на дотик матеріалу, що робить її ідеальною для щоденного використання.

Параметри
- Потужність: 85 Вт
- Розміри: 60 x 30 см
- Температура нагрева: 30 - 70°C
- Рівні нагрівання: 10 рівнів (30/35/40/45/50/55/59/63/66/70 °C)
- Режими часу: 45, 90, 120 хвилин
- Автоматичне вимкнення: За 90 хвилин
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага: 0,391 кг (в упаковці 0,485 кг)
- Матеріали: Зовнішній — поліефірне волокно, внутрішній — бавовна та поліестер.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Універсальна |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Машинне прання | Так |
| Довжина шнура | 2 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 390 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴








