
Електро простирадло 180 Вт 180х130 см ProfiCare Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
4 327 ₴
- Немає в наявності
- Код: V-003
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектро простирадло 180 Вт 180х130 см ProfiCare Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
Ми рекомендуємо електроковдра ProfiCare всім, хто піклується про своє здоров'я. Воно забезпечить тепло та комфорт у будь-яких умовах. Особливо рекомендується тим, хто хоче впоратися зі скутістю м'язів, зняти невралгію або поліпшити кровообіг. Вища температура також допоможе полегшити симптоми ревматизму.

Електропростирадло можна використовувати для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі! Використання електричного простирадла стимулює кровообіг, пом'якшує больові відчуття, позитивно впливає під час простудних захворювань.

Параметри
- Тепла ковдра для тривалого та рівномірного тепла (приємна, пухнаста та приємна для шкіри)
- Регульований таймер для автоматичного вимкнення через 1-9 годин
- Захисне вимкнення
- Електронний контроль температури
- Швидке нагрівання
- 10 регульованих рівнів температури
- Якісна панель керування зі світлодіодним дисплеєм (знімна)
- Ковдри з підігрівом можна прати в пральній машині за температури до 40 °C.
- Захист від перегрівання
- Розміри: приблизно 130 x 180 см
- 220-240 В, 50 Гц, 180 Вт



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 130 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 540 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1750 г |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 327 ₴









