-37%

Грелка для ніг від мережі 100 Вт ProfiCare Електрогрілка для ніг, Електричні грілки електрогрілки
2 986 ₴
1 886 ₴
- Готово до відправки
- Код: V-002
+380 (98) 611-59-18
МенеджерГрілка для ніг від мережі 100 Вт ProfiCare Електрогрілка для ніг, Електричні грілки електрогрілки
Проблема холодних ніг може супроводжувати нас цілий рік. Вона неприємна, адже причиною може бути як несправжність за вікном, так і поганий кровообіг. Завдяки їй ви зможете подбати про комфорт і тепло незалежно від сезону.

Потужний 100-ватний нагрівач для ніг швидко нагрівається й забезпечує приємне тепло. Знімна внутрішня підкладка, яку можна прати в машині (максимум 40°), виготовлена з легкого в догляді флісу та зберігає температуру для постійного тепла.

Параметри
- Грілка для ніг для тривалого та заспокійливого ефекту
- Електронний контроль температури
- Швидке нагрівання
- Захисне вимкнення через 90 хв.
- 3 регульованих рівні температури (з підсвіткою)
- Внутрішня підкладка з легкого в догляді за флісом (знімне, машинне прання за температури до 40 °C)
- Зовнішній матеріал із міцного поліестеру (просте та гігієнічне чищення)
- Один розмір — підходить для всіх розмірів взуття *
- Захист від перегрівання
- 220-240 В, 50 Гц, 100 Вт.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функція автовідключення | Так |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Машинне прання | Так |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886 ₴





