Грілка для ніг електрична від мережі 100 Вт RUHHY Електричні грілки електрогрілки
Проблема холодних ніг може супроводжувати нас цілий рік. Вона неприємна, адже причиною може бути як несправжність за вікном, так і поганий кровообіг. Завдяки їй ви зможете подбати про комфорт і тепло незалежно від сезону.

Електрична грілка для ніг Ruhhy — ідеальне рішення для створення затишку в холодні осінні та зимові вечори. З потужністю 100 Вт і трьома рівнями нагрівання (45 °C, 55 °C, 65 °C) ви легко настроїте комфортну температуру за своїм бажанням. Інтуїтивно зрозумілий пульт дистанційного керування з підсвіткою забезпечує зручне використання будь-яких діб.

Параметри
- Потужність: 100 Вт
- Напруга: 220–240 В, 50 Гц
- Кількість режимів: 3 рівні температури (45 °C, 55 °C, 65 °C)
- Матеріал: пластик, фліс
- Колір: сірий
- Розміри: 30 x 30 x 24 см
- Вага: 660 г (900 г з упаковкою)
- Автовимкнення: за 90 хвилин
- Догляд: знімний чохол, прання за температури до 30 °C



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Мінімальна температура нагріву | 45 град. |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 660 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴









