Грілка для ніг електрична від мережі 140 Вт Adler Електричні грілки електрогрілки
Проблема холодних ніг може супроводжувати нас цілий рік. Вона неприємна, адже причиною може бути як негода за вікном, так і поганий кровообіг. Саме тому варто мати під рукою професійну електричну грілку для ніг із РК-дисплеєм ADLER. Завдяки їй ви зможете подбати про комфорт і тепло незалежно від сезону.

Незалежно від того, чи мерзнете ви, чи шукаєте подарунок для дідуся або бабусі з проблемами кровообігу, рекомендована нами грілка для ніг — це рішення, гідне уваги. Пристрій має дуже естетичний вигляд і виготовлений із високоякісних матеріалів.
Зовнішня частина виготовлена з м'якого плюшу та губки, стійкої до забруднень. Внутрішня частина так само являє собою знімну підкладку з приємної на дотик синтетичної вовни, яку дуже легко тримати в чистоті.
Прати грілку треба вручну за температури 40 °C із використанням м'яких мийних засобів. Варто зазначити її універсальність: вона підходить для людей із розміром ноги до 46. Просто помістіть у неї ноги, увімкніть, виберіть потрібну температуру, і ви відчуєте тепло вже через кілька миттєвостей.
Грілку зручно використовувати під час перегляду фільму або читання книги, що надзвичайно зручно та за лічені секунди підвищить комфорт нашої роботи.

Параметри
- Знімний шнур живлення з РК-пультом дистанційного керування
- Зовнішня тканина: м'який плюш і губка
- Внутрішня тканина: знімна підкладка із синтетичної вовни
- Підходить для розміру ноги до 46.
- Знімну підкладку можна прати вручну за температури 40 °C.
- Легко контролювати
- 4 температурных режима: 40/50/64/75°C +/-5°C
- Автоматичне вимкнення через 90 хвилин
- Захист від перегрівання
- Потужність: 100 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50 Гц
- Розміри: 31x25x29см



| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Мінімальна температура нагріву | 40 град. |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 290 мм |
| Вага | 720 г |
- Ціна: 2 016 ₴










