-28%

Електрична покривала ковдра плед з підігрівом 160 Вт 180х130 см Електричне покривало з підігрівом, Ковдра електропідігрівом
4 873 ₴
3 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-006
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектричне покривало-ковдра плед із підігрівом 160 Вт 180х130 см Електричне покривало з підігрівом, ковдра електропідігрівом
Електрична ковдра забезпечує приємну температуру на дивані або в ліжку. Якщо ви, особливо взимку, хочете відпочити в тепле затишне ліжко.

Тепло електричних ковдр для ліжок з автоматичним від'єднанням забезпечується не тільки м'яким мікрохвильовим покривалом, що прилягає до тіла ковдри, але й високою продуктивністю, яку можна налаштувати відповідно до особистих потреб в тепліше

Параметри
- Потужність: 160 ВТ;
- Кількість режимів — 6;
- Размер 180x130см;
- Машинне прання;
- Захист від перегрівання;
- Функція автоматичного вимкнення — так;



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 130 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴








