
Електро простирадло 60 Вт 150х80 см Esperanza Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
2 126 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-005
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектро простирадло 60 Вт 150х80 см Esperanza Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
Ми рекомендуємо електроковдра Esperanza всім, хто піклується про своє здоров'я. Воно забезпечить тепло та комфорт у будь-яких умовах. Особливо рекомендується тим, хто хоче впоратися зі скутістю м'язів, зняти невралгію або поліпшити кровообіг. Вища температура також допоможе полегшити симптоми ревматизму.

Наш продукт — це більше, ніж просто ковдра. Його головна перевага в елегантному зовнішньому вигляді та практичності. Просто покладіть його під простирадло або на нього та насолоджуйтеся теплом.
Температура:
1. 32 ° C-37 ° C (20 Вт)
2. 40 ° C-45 ° C (30 Вт)
3. 50 ° C-60 ° C (60 Вт)

Параметри
- Розміри ковдри: 150x80см
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 60 Вт
- Матеріал: 100% поліестер.
- Довжина кабелю: 160 см



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір | Білий |
| Тип | Електричні простирадла |
| Виробник | Esperanza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 126 ₴





