
Електро простирадло 60 Вт 160х100 см Camry Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
2 893 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-008
Електро простирадло 60 Вт 160х100 см Camry Простирадло з підігрівом, Електричні простирадла, електричні ковдри
Ми рекомендуємо електроковдра з таймером CAMRY всім, хто піклується про своє здоров'я. Воно забезпечить тепло та комфорт у будь-яких умовах. Особливо рекомендується тим, хто хоче впоратися зі скутістю м'язів, зняти невралгію або поліпшити кровообіг. Вища температура також допоможе полегшити симптоми ревматизму.

Наш продукт — це більше, ніж просто ковдра. Його головна перевага в елегантному зовнішньому вигляді та практичності. Просто покладіть його під простирадло або на нього та насолоджуйтеся теплом.
Верхній шар — кораловий фліс, нижній — поліестер. Такий вибір матеріалів і додаткові гумки, прокладені під матрацом, запобігають ковзанню ковдри на ліжку. Розмір ковдри — 160 x 100 см, тому воно підходить для однієї людини.
Крім того, не турбуйтеся про його чищення: його можна прати в пральній машині завдяки знімним перемикачам. Просто від'єднайте шнури живлення й замочіть виріб на кілька хвилин у теплому мильному розчині.
Також його можна прати в пральній машині за температури 30 градусів у режимі делікатного прання. Потім просто розтягніть виріб до початкового розміру.

Параметри
- Односпальна ковдра з підігрівом і таймером
- Розміри: висота 160 см і ширина 100 см.
- Знімний шнур живлення з РК-контролером
- Можна прати в пральній машині за температури 30 °C.
- Розмір підходить для однієї людини.
- Легко контролювати
- Таймер: 1-10 годин
- 5 рівнів нагрівання
- Верхня тканина: синтетичне дерево
- Тканина підкладки: поліестер
- Таймер автоматично вимикає нагрівання після закінчення фіксованого часу
- Захист від перегрівання
- Проста система запобігає переміщенню ковдри на матрац.
- Потужність: 60 Вт
- Електроживлення: 230 В ~50/60 Гц



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 100 см |
| Машинне прання | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 600 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Вага | 1750 г |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 2 893 ₴







